DJ Kielce na wesele

2 Muzyka

Bardzo częstym błędem popełnianym na weselach przez młode pary jest dostosowanie muzyki pod siebie. Ja rozumiem, że to jest najważniejszy dzień w życiu, ale można by to porównać do jedzenia na weselu. Np.:  Jeśli młodzi są weganami to przez całe wesele będzie tylko jedzenie wegańskie (oczywiście nic nie mam do wegan). Tylko jak wtedy czuli by się goście? To pytanie pozostawiam bez odpowiedzi.

Powracając do muzyki, jeśli młodzi chcą aby grać na weselu tylko pod ich muzyczne gusta, to z góry wiadomo, że wesele będzie nieudane bo jak wiadomo nie wszyscy lubią się bawić przy muzyce narzucanej odgórnie.

Jeśli chodzi o ustalanie muzyki na weselach miałem bardzo wiele dziwnych wytycznych ale napiszę tylko o dwóch.

Na jednym z wesel para młoda nie życzyła sobie w ogóle polskiej muzyki. Zgodziłem się zagrać na tym weselu pod warunkiem, że młodzi uprzedzą o tym fakcie gości, żeby nikt na weselu nie był zaskoczony. Na szczęście  goście zostali poinformowani, ale i tak w trakcie wesela przychodzili i mówili "ja wiem, że młodzi nie chcą polskiej muzyki ale chociaż jeden?" Niestety nie mogłem a wy możecie sobie tylko wyobrazić co myśleli o tym goście weselni.

Druga sytuacja jaką miałem na jednym z wesel to młodzi nie chcieli disco polo. Po długich negocjacjach zgodzili się na max 6 piosenek podczas całego wesela a, także mieli poinformować o tym gości, czego nie uczynili. W czasie wesela, kiedy goście przychodzili do mnie i prosili o więcej muzyki disco polo, odsyłałem ich do młodej pary i informowałem o tym, że takie były ustalenia muzyczne. Po odesłaniu do młodej pary około 20 osób w ciągu i niespełna dwóch godzin, młodzi przyszli do mnie i powiedzieli "można grać disco polo bo nas goście zamęczą". Po tym fakcie impreza była na maxa do białego i nawet też młoda para bawiła się przy muzyce, której nie chcieli.

Moim zdaniem, najlepsza zabawa jest kiedy, młodzi dadzą wolną rękę jeśli chodzi o muzykę lub mogą dodać też listę z kilkoma ich ulubionymi piosenkami.

Muzyka%20na%20wesele